O firmie

Logo Markopol

 Visual Partner istnieje od lutego 2012, ale doświadczenie zdobywaliśmy od blisko 20 lat. Nasza wiedza sprawia, że nie boimy się eksperymentować. Jesteśmy pewni swoich umiejętności, a starannie dobrani podwykonawcy pomagają sprostać każdemu wyzwaniu.

Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że nasza firma poligraficzna spełni oczekiwania wszystkich klientów.

Realizujemy zlecenia dla małych, średnich i dużych firm oraz instytucji.
 
Zapewniamy doradztwo w zakresie przygotowania do druku, doboru materiałów, druku oraz prac wykończeniowych, i co najważniejsze — jakość, terminowość i sympatyczną obsługę.
 
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc przy realizacji Państwa materiałów informacyjnych i reklamowych.
 
Oferujemy pomoc w kreacji i podtrzymywaniu istniejącego już wizerunku firmy, tworząc nowe projekty i opracowania graficzne obejmujące różne formy prezentacji, takie jak: wizytówki, papiery firmowe, nadruki na gadżetach, katalogi, foldery reklamowe, ulotki, plakaty, kalendarze, wydruki wielkoformatowe, druk termotransferowy na odzieży itp.
 
Oferujemy również możliwość stworzenia kompleksowego graficznego wizerunku firmy, tworząc znak firmowy, liternictwo i kolorystykę.
 
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie